Kurumsal Ofis Eğitimleri

Kurumsal Ofis Eğitimleri bir Profficeyonel (Office Uzmanı) Ürün bağımsız Office uygulama yazılımlarını herkesten iyi kullanan, her türlü iş ihtiyacına Office araçlarıyla çözüm üretebilen, Office ile zamanı daha etkili ve verimli kullanan,  bu sayede yaptığı her işi zamanında ve eksiksiz tamamlayan, en karmaşık sorunlara bile Office araçlarıyla kolayca çözüm üreterek işyerinde üretkenliği artıran uzman kişi yetiştirmeyi hedefler.

Bir Profficeyonel adayı Microsoft Office, Google GSuite, Apache Open Office eğitimleri alarak iş ortamında daha üretken ve verimli hale gelir. Bunun yanı sıra; kişisel yaşantısında da bu becerilerden yararlanabileceği alanlar hakkında bilgi sahibi olur.

Microsoft Office Gün Saat
Microsoft Word 2 12 Saat
Microsoft Excel 2 12 Saat
Microsoft PowerPoint 2 12 Saat
Microsoft Outlook 2 12 Saat
Microsoft Access 3 18 Saat
Visual Basic for MS Excel 4 24 Saat
Visual Basic for MS Access 4 24 Saat
Finansal Excel 2 12 Saat
Microsoft Project Professional 2 12 Saat
Google Gsuite Gün Saat
Docs Eğitimi 2 12 Saat
Sheets Eğitimi 2 12 Saat
Forms Eğitimi 2 12 Saat
Slides Eğitimi 2 12 Saat
Apache OpenOffice Gün Saat
Writer Eğitimi 2 12 Saat
Calc Eğitimi 2 12 Saat
Impress Eğitimi 2 12 Saat
Draw Eğitimi 2 12 Saat
Base Eğitimi 2 12 Saat
Math Eğitimi 2 12 Saat

Kurumsal Ofis Eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için

İletişim Formu

Depar Akademi Olarak Sunduğumuz Genel Katılıma Açık Bireysel Ofis Eğitimleri

Office Uzmanlığı Eğitimi

Kurumsal Ofis Eğitimleri

Microsoft Office Uzmanlığı, her türlü iş ihtiyacına MS Office uygulamalarını kullanarak çözüm üretebilecek uzmanlar yetiştiren bir eğitim programıdır. Program, Microsoft’un tüm dünyada..

Office Uzmanlığı Eğitim İçeriğine Git

Word Eğitimi

Microsoft Word

Microsoft Word Eğitim programıyla katılımcıların Microsoft Word programının gelişmiş özelliklerini kullanabilmeleri, tablolar, çizimler ekleyerek etkili ve görsel belgeler oluşturma konusunda bilgi ve..

Word Eğitim İçeriğine Git

Excel Eğitimi

Microsoft Excel

Microsoft Excel kursu A’dan Z’ye herkesin ihtiyacı olabilecek en temel programlardandır. Excel kursu ile kursiyerlerimiz işlerinde ihtiyaç duydukları basit ya da karmaşık hesaplamaları yapabilir, notlar..

Excel Eğitim İçeriğine Git

PowerPoint Eğitimi

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint Eğitim programıyla katılımcıların PowerPoint programını kullanarak profesyonel sunumlar hazırlayabilmeleri, sunulara görsellik nesneler ekleyerek,  mesajlarını vurgulamak ve etkili..

PowerPoint Eğitim İçeriği

Outlook Eğitimi

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook Eğitimi ile katılımcıların, Outlook temellerini öğrenmeleri, mail gönderme alma, görev, takvim ve kişileri kolaylıkla yönetebilecek bilgilerin verilmesi hedeflenmektedir.

Outlook Eğitim İçeriğine Git

Access Eğitimi

Microsoft Access Eğitimleri

Microsoft Access Eğitimi ile katılımcıların, veri tabanı mantığını kavrama ve Access’i kullanarak veri tabanı oluşturma, veri girişleri yapma, veri formları ve sorgular yapabilecek düzeyde bilgi..

Access Eğitim İçeriğine Git

Sql Eğitimi

Microsoft Sql Eğitimleri

Microsoft Sql Eğitimi ile katılımcıların veritabanı kavramı, MS SQL Server’in yönetilmesi, SQL Server özelliklerinin, komut ve araçlarının kullanımı ve raporlamada kullanmak üzere..

Sql Eğitim İçeriğine Git