Kurumsal Ofis Eğitimleri

Microsoft Office Eğitimleri

Bu eğitimler ile Word, Excel, Outlook, Powerpoint, Access vb programlarının becerilerinin kazanımı sağlanarak, birçok alanda yetkinlik kazanabilirsiniz.

Daha Fazla

Google Gsuite Eğitimleri

Google GSuite Egitimleri  ile hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak basit ve etkileşimli programları öğrenmeye başlayarak, ..

Daha Fazla

Apache Openoffice Eğitimleri

Apache OpenOffice teknolojisi Eğitimleri ile kelime işlem, elektronik tablolar, sunumlar, grafikler, veritabanları ve daha fazlası için lider açık kaynaklı..

Daha Fazla

Kurumsal Ofis Eğitimleri; ürün bağımsız Office uygulama yazılımlarını iyi kullanan, her türlü iş ihtiyacına Office araçlarıyla çözüm üretebilen, zamanı daha etkili ve verimli kullanan, işlerini zamanında ve eksiksiz tamamlayan, iş ortamında daha üretken ve verimli hale gelmek isteyen kişiler için uygundur.

Ofis Uzmanı olarak; Microsoft Office, Google GSuite, Apache Open Office eğitimleri alabilirsiniz.

Katılımcılarımız ofis Eğitimleri ile,

Word, Docs ve Writer Eğitimleri ile uygulama ara yüzünü tanıyabilmeyi, biçimlendirme tekniklerini kullanabilmeyi, metinleri resim ve çizimle desteklemeyi, işbirliği için belgeler paylaşabilmeyi, bilgileri tablolar ve grafiklerle düzenleyebilmeyi vb birçok konuyu öğrenebilirler.

PowerPoint, Slides ve Impress Eğitimleri ile uygulama ara yüzünü tanıyabilmeyi, hazır tasarım şablonlarını kullanabilmeyi, etkileyici grafikler ve metinler oluşturabilmeyi, sesli anlatım, animasyon, film sunumları Web üzerinden dağıtabilmeyi vb. birçok konuya hakim olabilirler.

Excel, Sheets ve Calc Eğitimleri ile uygulama ara yüzünü tanıyabilmeyi, çalışma sayfalarına veri girip düzenleyebilmeyi, karmaşık hesaplamalar için formüller ve fonksiyonlarla çalışabilmeyi, çalışma sayfalarını biçimlendirebilmeyi, renkli grafikler oluşturabilmeyi, verileri Web üzerinden paylaşabilmeyi vb. birçok konuyu etraflıca öğrenebilirler.

Outlook Eğitimi ile, Microsoft Outlook uygulama ara yüzünü tanıyabilmeyi, e-posta ayarlarını yapabilmeyi, posta iletilerini, takvimi, kişileri ve görevleri yönetebilmeyi, e-posta iletilerini düzenleyebilmeyi, iletilerini kişiselleştirebilmeyi ve zengin metinlerle çalışmayı, toplantı zamanlayabilmeyi, web üzerinde takvim paylaşabilmeyi, uzak konumlarda çalışabilmeyi vb. birçok konuya hakim olabilirler.

Bizimle İletişime Geçin