Kurumsal ingilizce

Kurumsal ingilizce , tüm dünyada iş yapabilmenin ve gelişebilmenin en önemli anahtarıdır. Uluslararası faaliyet gösteren birçok şirkette, çalışanların İngilizceyi yazışmalar, telefon görüşmeleri ve yüz yüze iletişim gibi alanlarda doğru ve etkili kullanabilmeleri çok önemlidir.

Depar Akademi Kurumsal İngilizce Eğitimleri, kurumların uygun oldukları zaman ve yerlerde gerçekleştirilir. Kişiler eğitim kurumumuzda eğitime katılabilecekleri gibi, zamandan tasarruf etmek ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte daha rahat olmak için çalıştıkları kurumlarda da İngilizce eğitimi alabilirler.

Kurumsal ingilizce Orta Banner

İngilizce Kursu Bilgi Talep Formu

Business English (İş İngilizcesi)

İngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. DEPAR AKADEMİ Dil Okulları, kurum çalışanlarına ve kişilere, profesyonel iletişim becerilerinin, hızlı ve etkin bir şekilde gelişimi için, İş İngilizcesi eğitimleri sunmaktadır. Bu programlarda, toplantılar, sunumlar, iş mülakatları, yazışmalar, telefon görüşmeleri, anlaşmalar ve teklif dosyaları gibi konular üzerinde durulur.

İş İngilizcesi dersleri katılımcılarımızın mevcut seviyelerine göre eğitim için kullanılacak yazılı ve dijital eğitim materyalleri, eğitimin ilk gününde ücretsiz olarak verilmektedir.

Yazılı ve sözlü olarak seviyeleri belirlenen katılımcılar, eğitimlere başlarlar. Eğitim ortasında ve sonunda sınavlar yapılır ve katılımcıların devam yüzdeleri, sınav skorları ve gelişimlerini gösteren performans raporları hazırlanarak kurumlarla paylaşılır.

Genel İngilizce

DEPAR AKADEMİ Dil Okulları, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleriyle Türkiye sektöründe önde gelen kurumlara İngilizce eğitiminde destek sağlamaktadır.

  • İngilizce eğitimi, Avrupa standartlarında küresel bir ölçek olan (Common European Framework Global Scale) A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kurdan oluşmaktadır. Her kur 80 saatten oluşmaktadır
  • Katılımcıların mevcut okuma, dinleme, yazma, konuşma ve yorumlama becerileri ölçülür.
  • Yazılı ve sözlü olarak yapılan ölçümlerle, katılımcıların hangi becerilere ihtiyaç duyduğu belirlenir.
  • Seviye belirlemesi sonrası firma veya şirket çalışanlarının seviyelerine göre özel gruplar oluşturulur.
  • Belirlenen grupların amacına ve seviyelerine göre uzman öğretmenlerimiz tarafından ders planları hazırlanır.
  • Derslerimizde iletişim ve konuşma ağırlıklı ESL Library Yayınlarının materyalleri kullanılmaktadır.
  • Öğrencilerimizin derse devam yüzdeleri, sınav skorları ve gelişimleri raporlanarak kurumunuza eğitim ortasında ve sonunda gönderilir.
  • Eğitimlerimiz, alanında uzman Türk ve Yabancı eğitmenler eşliğinde devam etmektedir.
  • Kapalı grup eğitimlerinde ders gün ve saatleri şirket çalışanlarının ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda planlanmaktadır.
  • Özel amaçlara yönelik İngilizce öğrenmek isteyenler veya yöneticiler için 2-3 kişilik özel gruplarda eğitim planlaması yapılabilir.

Depar Akademi Olarak Sunduğumuz Genel Katılıma Açık İngilizce Eğitimleri

Kurumsal İngilizce

Depar Akademi Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce, tüm dünyada iş yapabilmenin ve gelişebilmenin en önemli anahtarıdır. Uluslararası faaliyet gösteren birçok şirkette, çalışanların İngilizceyi yazışmalar ..

Kurumsal İngilizce

Genel İngilizce

Depar Akademi Genel İngilizce Kurumsal

DEPAR AKADEMİ Dil Okulları, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleriyle Türkiye sektöründe önde gelen kurumlara İngilizce eğitiminde destek sağlamaktadır..

Genel İngilizce

Business English

Depar Akademi Business english

İngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. DEPAR AKADEMİ Dil Okulları, kurum çalışanlarına ve kişilere, profesyonel iletişim becerilerinin, hızlı ve etkin bir şekilde..

Business English