Kurumsal Eğitimler

Kurumların eğitim ihtiyaçlarını analiz edip, uzman danışmanlarımızın saha tecrübeleriyle birleştirerek; rekabet avantajı, iş verimliliği ve karlılığı arttırmaya yardımcı olacak Bilişim Eğitim Hizmetlerini, özel çözümler üreterek sunmaktayız.

Sunduğumuz kurumsal eğitimlerde yer alan tüm danışmanlarımız uzmanlık alanlarının gerektirdiği sertifikasyonlara ve saha tecrübesine sahip tecrübeli profesyonellerden oluşmaktadır.

Depar Akademi Kurumsal Eğitim Modelleri;

 • Sınıf Eğitimleri:  Kurumsal veya Bireysel Genel Katılıma açık Depar Akademi sınıflarında verdiğimiz eğitimlerimizdir.
 • Kuruma Özel Eğitimler: Kurum ihtiyacına göre Depar Akademi sınıflarında veya Kurumunuzda, Şirketinize özel vermiş olduğumuz eğitimlerdir.
 • İş Başında Eğitim: Firma merkezinde, cihazların kullanım ve yönetimine yönelik olarak verilen eğitimlerimizdir.

Uzmanı olduğumuz son teknoloji bilişim eğitimleri ile personellerinize kendi alanlarında gerçekten fayda sağlayacak kurumsal eğitimler sunmak ve doğru eğitim planı yapmak asıl hedefimizdir.

Eğitim Talep Formu

  Eğitim Hizmetlerimiz

  Depar Akademi aşağıda başlıkları verilen ana konularda eğitim hizmeti sağlanmaktadır.

  Depar Akademi Kurumsal Ofis Eğitimleri

  1. Ofis Eğitimleri

  Kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen sayısız belge, veri giriş çıkışı sürekli değişmektedir. Günümüz Bilişim Teknolojilerine yakın kalarak hızlı, etkin bilgisayar kullanabilmek çalışan verimliliğini arttırırken; maliyeti düşürür ve zamandan da büyük tasarruf sağlar.

  En güncel sürümler ile Word, Excel, PowerPoint, Outlook vb eğitimler ile tablo yapmak, rapor ve sunum hazırlamak, verileri anlaşılır biçimde analiz edip sunmak, karışık rakamları net tablolar halinde paylaşmak ve sonuca ulaşmak kolaylaşır.

  Kurumsal Ofis Eğitim İçeriği

  2. Sistem ve Network Eğitimleri

  Bilişim teknolojilerinin ön plana çıkması ile beraber şirketlerin tüm online iletişim ağını projelendirmek, süreci yönetmek ve aksaklıkları çözmek ve yeni çözümlere üretmek üzere çalışabilecek olan söz konusu yetkinlik için Sistem ve Network Eğitimleri gereklidir.

  Sistem ve Network alanında kurumların tüm ihtiyaçlarını ürün bağımsız eğitimler ile desteklemekteyiz. Alanında uzman yıllardır ülkenin en güçlü kurumlarında IT ve Bilgi İşlem departmanların da yöneticilik yapmış, deneyimli ve eğitmenlik yeterliliği olan uzmanlarla Sistem ve Network eğitimleri planlamaktayız

  Sistem ve Network Eğitim İçeriği
  Depar akademi kurumsal sistem ve network eğitimleri
  Depar Akademi Kurumsal Yazılım ve Veritabanı Eğitimleri

  3. Yazılım, Mobil ve Veri Tabanı Eğitimleri

  Şirketlerin ve aslında pek çoğumuzun gündelik yaşamlarımızın ana kurgusu veriyi doğru şekilde işlemek ve kullanmak ile ilgili. Bir alanda bir bilgiyi analiz etmek sonra o bilgi ile birlikte yeni bir sistem geliştirmek hayata büyük değer katabiliyor.

  İşletmenizin yazılım ve veri tabanı eğitimleri ile pek çok alanda daha verimli iş üretmesini ve zamanı daha iyi yönetmesini sağlayabiliriz.

  Yazılım, Mobil ve Veri Tabanı Eğitim İçeriği

  4. Bilgi Güvenliği Eğitimleri

  Bilgi Güvenliği eğitimlerimiz ile kurumların uzun yıllar emek harcayarak ortaya çıkardıkları bilgi birikimlerinin veya bilginin izinsiz veya yetkisiz bir biçimde erişim, kullanım, değiştirilme, ortadan kaldırılma, el değiştirme ve hasar verilmesini önlemekteyiz. Şirketinizin Bilgi Güvenliğini sağlamak için bu eğitimler “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik”   kapsamında profesyonel çözümler sunar.

  Bilgi Güvenliği Eğitim İçeriği
  Depar Akademi Kurumsal Bilgi Güvenliği Eğitimleri
  Depar Akademi Kurumsal Proje Yönetimi Eğitimleri

  5. Proje Yönetimi Eğitimleri

  Başarıyla bitirilen projeler şirket yatırımlarının geriye dönüşünü en çabuk ve en çok sağlayan işlerdir. Şirketlerin ve şirket yöneticilerinin en çok önem vermesi gereken konulardan biri de  projelerin nasıl başarıyla yönetilebileceğidir. Proje Yönetimi eğitimleri ile Proje Yönetimi prensip ve tekniklerini ortaya çıkarabilir, kritik rolleri tanımlayabilir, doğru stratejileri belirleyerek, esnek, etkin, pratik, süre ve maliyet tahminleme yöntemleri ile projelerinizi yönetebilirsiniz

  Proje Yönetimi Eğitim İçeriği

  6. Tasarım Eğitimleri

  Tasarım Eğitimleri ile bugün hemen her sektörde ihtiyaç duyulan personelin net bir iş tanımıyla eğitilmesini sağlıyoruz. Farklı tasarım programları ile moda tasarım, oyuncak tasarımı, ürün tasarımı, eşya tasarımı, desen tasarımı ya da animasyon karakter tasarımı ve sayısız konuda tasarım ve çizim yapmak mümkün.

  Tasarım alanında ihtiyaçları belirledikten sonra ekibinize ürün bağımsız tasarım eğitimi aldırabilirsiniz.

  Tasarım Eğitimleri İçeriği
  Depar Akademi Kurumsal Tasarım Eğitimleri
  Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimleri

  7. Dijital Pazarlama Eğitimleri

  Markaların sosyal medyada ve web sitelerindeki imajlarının yönetimi, takipçileri ile iletişimlerinin sağlıklı yönetimi için pek çok parametre bir arada ve bir biri ile uyumlu olarak yönetilmelidir. Bu nedenle Dijital Pazarlama Eğitimleri de birden fazla konuyu bir arada içeriyor.

  Dijital Pazarlama Eğitimleri, Dijital Pazarlama Kanalları& Kampanya Türleri, Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu), Sem, Google Analytics Eğitimi, İçerik Oluşturma gibi alt başlıkları kapsamaktadır.

  Bu eğitimler ile şirketinizin web sitesi, sosyal medya yönetimi gibi süreçlerini yönetebilirsiniz. Tamamen online medya araçlarını kullanarak çok daha güçlü bir marka algısı yaratmak üzere ekibinizi eğitebilirsiniz.

  Dijital Pazarlama Eğitim İçeriği

  8.Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimleri Eğitimleri

  Yazılım projeleri ve Bilgi Teknolojileri günümüzün en vazgeçilmez unsurları olmak ile birlikte sürekli değişen dinamikler nedeni ile çok önemli bir hal almaktadır. Tüm beklentileri karşılayabilmek için iş stratejisini destekleyen değerler yaratmasının yanı sıra hizmet yönetimlerinde uzmanlaşmak isteyen herkes için yönetim terminolojisinin kavramlarını, süreçlerini, fonksiyonlarını, araç ve tekniklerini öğretmeyi amaçlayan eğitimlerdir.

  Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Eğitimleri
  bilgi teknolojileri ve hizmet yönetimi