AutoCAD

AutoCAD kursu, bilgisayar destekli teknik çizim ve görselleştirme programıdır. Genel anlamda; tasarım ve çizimlerin bilgisayar ortamında hatasız ve istenilen hassasiyette yapılabilmesine olanak sağlayan eşsiz ve dünyanın en yaygın çizim aracıdır.

Sunduğumuz eğitim ile öğrencilerimiz; mimari, betonarme, çelik, elektrik, tesisat, makine, mobilya, harita, sanayi yapıları, sanatsal yapılar, su yapıları, barajlar, köprüler, alt yapı ve üst yapılar gibi iki ve üç boyutlu proje çizimleri gerçekleştirebilir. Bu eğitimimiz ile öğrencilerimize; Mimarlık, iç mimarlık, peyzaj, İnşaat, teknik ressam, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstriyel tasarım, makina mühendisliği alanlarında 2 boyutlu ve 3 boyutlu modelleme öğretilmektedir.

Eğitimin Konusu

Eğitimimizin konularını; Teknik çizimin anlatılması, proje okuması ve çizimine yönelik temel formların öğretilmesi, kullanıldığı alanlarla ilgili bilgilerin paylaşımı ve kullanılan alanlarla ilgili çizimlerin uygulanması, Karmaşık çizimlerin okunması ve çizilmesi, 2 boyutlu çizimlerin 3 boyutlu çizimlere dönüştürülmesi, Objelere malzeme verilmesi ve ışıklandırması olarak sıralayabiliriz.

Daha detaylı bilgiye AutoCAD Kursu sayfamızdan erişebilirsiniz. Sizlerle en kısa sürede tanışmayı umut ediyoruz.

Go to Top