Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri , bugün hemen her sektörde ihtiyaç duyulan personelin net bir iş tanımıyla eğitilmesini sağlıyor. Farklı tasarım programları ile moda tasarım, oyuncak tasarımı, ürün tasarımı, eşya tasarımı, desen tasarımı ya da animasyon karakter tasarımı yapmak mümkün. Ayrıca web sayfası tasarımı eğitimleri de şirketler için önemli.

Tasarım alanında ihtiyaçları belirledikten hemen sonra yine belirlediğiniz personele tasarım eğitimi aldırabilirsiniz. Böylece pazarlama departmanı kendi broşürlerini ya da e-mailing tasarımlarını yapabilir hale gelecek, sosyal medya ve web sayfası içeriklerinin görsellerini de kendi içinizde hızlı bir biçimde tasarlıyor olabileceksiniz. Şirketinizin web sayfasını düzenlemek, yenilemek, giriş yapmak, şirket blog sayfası açmak gibi işleri de yine kendi bünyenizde çözebilirsiniz.

Depar Akademi tasarım eğitimleriyle web tasarım, 3DS Max, Photoshop gibi konularda yeterlilik sunuyor. Depar Akademi tasarım eğitmenleri, alanında uzun yıllar eğitim almış, deneyim kazanmış uzmanlardır. Size özel eğitim programları oluşturabilir, eğitim sonunda söz konusu alanda yetkinlik sunulabilir.

Tasarımcı olmak için hangi programları öğrenmek gerekli diye düşünenler için Deparakademi ailesi olarak yardımcı olmak istiyoruz. 3DS Max kursu fiyatları hakkında ya da Photoshop kursları hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz. Tasarım eğitimlerini uzmanından öğreneceğiniz ve kendinize yeni bir kariyer yolu açabileceğiniz bir formülle hazırlanan programlar için hemen arayın!

Dijital Tasarım Eğitimleri

Dijital Tasarım temel ilkelerini, tasarım çalışmasının taslaktan baskıya uygulama süreçlerini, web tasarım ilkelerini, web sitesinin taslaktan yayına dek uygulama süreçlerini ve bu süreçlerde kullanılan uygulama yazılımlarını ayrıca oyun ve animasyonlarda kullanılan karakterler veya herhangi bir konuda fikirleri ve tasarımları üçüncü boyuta taşımak isteyen herkesin alması gereken teknik eğitimler dizinidir.

Dijital tasarım tüm projelerde yaratıcılığı ön planda tutan kriterlerin en iyi şekilde ifade edilmesini sağlar. Fark yaratacak dijital iletişimler geliştirmek için dijital  tasarım eğitimleri çok işe yarar. İyi fikirler dijital tasarım eğitimleri ile etkili ve iyi sonuçlar sağlayacaktır. Dijital tasarımların başarısı kurumlara marka prestiji olarak dönmektedir. Devamlı dönüşüm ve gelişim halinde olan farklı sektörler hem teknolojide hem de dijital tasarım alanlarında kendilerini sürekli yenilemelidir. Rekabetçi bir ortamda yaratıcı fikirler dijital tasarımlar ile hayat bulabilirler.

Autodesk 2B ve 3B tasarım, çizim ve mühendislik yazılımlarında kapsamlı tasarım, görselleştirme ve simülasyon teknolojilerini öğrenerek rekabet avantajı elde etmeniz için daha iyi tasarımlar yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenebileceğiniz eğitim programlarımızdır.

Grafik ve Web Tasarımı Eğitimleri

Eğitim boyunca, Web veya ekran ortamı için grafik tasarım ilkelerini güçlü bir şekilde anlamanızı sağlayacak. Ayrıca, Web tasarımını, kendi kendini eğiten tasarımcıları ve mimariyi nasıl planlayacağını, bir siteyi nasıl oluşturacağınızı ve bir prototip tasarlayıp oluşturabileceğiniz konuları üzerinde durulacaktır.

Daha Fazla

Adobe Eğitimleri

Adobe eğitimi ile en popüler Adobe ürünlerine hakim olmak için araçları ve tekniklerine güçlü giriş yaparak, Temelden ileri düzeydeki eğitimler olan, After Effects, ColdFusion, Dreamweaver, İllüstratör, InDesign, Photoshop ve Premiere Pro’da tasarım becerilerinizi artırın veya Acrobat ve Captivate ile verimliliğinizi arttırmaya başlayın.

Daha Fazla

Autodesk Eğitimleri

Mühendislik ve mimarlık, inşaat endüstrisi, özellikle CGI efektleri ve diğer mühendislik endüstrileri gibi inşaat ve inşaat sektörleri dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için yazılım yapan bir bilgisayar yazılımı olan Autodesk’e giriş yapın ve kullanıcının bina oluşturma ve sürecinde bir dizi unsuru modellemesini ve yorumlamasını anlamaya başlayın.

Daha Fazla

Cad Cam Eğitimleri

Bir projeyi imalata hazırlamak için Cam yolu belirleme kullanma aşamalarını anlayın. teknik resim okuma, kesici takım bilgisi, imalat bilgisi,ölçme ve kontrol aletlerini kullanma gibi mesleğe yönelik birçok bilgiyi bir arada kullanarak bir proje ortaya koyabilmeyi ve bunu bir bütün haline getirerek eğitimi sürdürmeye başlayın.

Daha Fazla

Eğitim Talep Formu

Depar Akademi Olarak Sunduğumuz Bireysel Tasarım Eğitimleri

AutoCad Eğitimi

Dijital Tasarım

AutoCAD kursu, bilgisayar destekli teknik çizim ve görselleştirme programıdır. AutoCAD genel anlamda; tasarım ve çizimlerin bilgisayar ortamında hatasız ve istenilen hassasiyette yapılabilmesine…

AutoCad Eğitim İçeriği

3DS Max Eğitimi

Deparakademi Tasarım Eğitimleri 3DS Max

3ds Max kursu ile objeler üç boyutlu modellenerek gerçek hayattaki hareketleri, davranışları, görünümü ve etkileşimde oldukları durumların simülasyonlarının hazırlanması öğretilir. Son yıllarda..

3DS Max Eğitim İçeriği

Front end Eğitimi

Deparakademi Tasarım Eğitimleri Front end

Front End Eğitimi ile öğrencilerimizin Html, Css, Javascript teknolojilerini kullanarak arayüz geliştirmelerini sağlıyoruz. Frontend geliştiricileri, bir uygulamanın…

Front end Eğitim İçeriği