Tasarım Eğitimleri

Adobe Eğitimleri

En popüler Adobe ürünlerine hakim olarak tekniklerine ve araçlarına güçlü giriş yapabilirsiniz. Temelden ileri düzeydeki eğitimler ..

Daha Fazla

Autodesk Eğitimleri

Mühendislik, mimarlık, inşaat, endüstrisi, özellikle CGI efektleri ve diğer mühendislik endüstrileri gibi çeşitli alanlar için yazılım yapan bir bilgisayar yazılımı olan Autodesk’e giriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

Teknik Tasarım Eğitimleri

Bir projeyi imalata hazırlamak için Cam yolu belirleme kullanma aşamalarını anlayabilir, teknik resim okuma, kesici takım bilgisi, ..

Daha Fazla

Açık Kaynak Tasarım Eğitimleri

Tasarımlarınızı açık kaynak olarak özgür ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmek için, görüntü işleme yazılımı olan GIMP, ..

Daha Fazla

Tasarım Eğitimleri, bugün hemen her sektörde ihtiyaç duyulan personelin net bir iş tanımıyla eğitilmesini sağlıyor. Farklı tasarım programları ile moda tasarım, oyuncak tasarımı, ürün tasarımı, eşya tasarımı, desen tasarımı ya da animasyon karakter tasarımı yapmak mümkün.

Tasarım temel ilkelerini, tasarım çalışmasının taslaktan baskıya uygulama süreçlerini, web tasarım ilkelerini, web sitesinin taslaktan yayına dek uygulama süreçlerini ve bu süreçlerde kullanılan uygulama yazılımlarını ayrıca oyun ve animasyonlarda kullanılan karakterler veya herhangi bir konuda fikirleri ve tasarımları üçüncü boyuta taşımak isteyen herkesin alması gereken teknik eğitimler dizinidir.

Dijital tasarım tüm projelerde yaratıcılığı ön planda tutan kriterlerin en iyi şekilde ifade edilmesini sağlar. Fark yaratacak dijital iletişimler geliştirmek için dijital  tasarım eğitimleri çok işe yarar. İyi fikirler dijital tasarım eğitimleri ile etkili ve iyi sonuçlar sağlayacaktır. Dijital tasarımların başarısı kurumlara marka prestiji olarak dönmektedir. Devamlı dönüşüm ve gelişim halinde olan farklı sektörler hem teknolojide hem de dijital tasarım alanlarında kendilerini sürekli yenilemelidir. Rekabetçi bir ortamda yaratıcı fikirler dijital tasarımlar ile hayat bulabilirler.

Tasarım alanında ihtiyaçları belirledikten hemen sonra yine ekibinize tasarım eğitimleri aldırabilirsiniz. Böylece pazarlama departmanı kendi broşürlerini ya da e-mailing tasarımlarını yapabilir hale gelecek, sosyal medya ve web sayfası içeriklerinin görsellerini de kendi içinizde hızlı bir biçimde tasarlıyor olabileceksiniz. Şirketinizin web sayfasını düzenlemek, yenilemek, giriş yapmak, şirket blog sayfası açmak gibi işleri de yine kendi bünyenizde çözebilirsiniz.