Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri , bugün hemen her sektörde ihtiyaç duyulan personelin net bir iş tanımıyla eğitilmesini sağlıyor. Farklı tasarım programları ile moda tasarım, oyuncak tasarımı, ürün tasarımı, eşya tasarımı, desen tasarımı ya da animasyon karakter tasarımı yapmak mümkün. Ayrıca web sayfası tasarımı eğitimleri de şirketler için önemli.

Tasarım alanında ihtiyaçları belirledikten hemen sonra yine belirlediğiniz personele tasarım eğitimi aldırabilirsiniz. Böylece pazarlama departmanı kendi broşürlerini ya da e-mailing tasarımlarını yapabilir hale gelecek, sosyal medya ve web sayfası içeriklerinin görsellerini de kendi içinizde hızlı bir biçimde tasarlıyor olabileceksiniz. Şirketinizin web sayfasını düzenlemek, yenilemek, giriş yapmak, şirket blog sayfası açmak gibi işleri de yine kendi bünyenizde çözebilirsiniz.

Depar Akademi tasarım eğitimleriyle web tasarım, 3DS Max, Photoshop gibi konularda yeterlilik sunuyor. Depar Akademi tasarım eğitmenleri, alanında uzun yıllar eğitim almış, deneyim kazanmış uzmanlardır. Size özel eğitim programları oluşturabilir, eğitim sonunda söz konusu alanda yetkinlik sunulabilir.

Tasarımcı olmak için hangi programları öğrenmek gerekli diye düşünenler için Deparakademi ailesi olarak yardımcı olmak istiyoruz. 3DS Max kursu fiyatları hakkında ya da Photoshop kursları hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz. Tasarım eğitimlerini uzmanından öğreneceğiniz ve kendinize yeni bir kariyer yolu açabileceğiniz bir formülle hazırlanan programlar için hemen arayın!

Dijital Tasarım Eğitimleri

Dijital Tasarım temel ilkelerini, tasarım çalışmasının taslaktan baskıya uygulama süreçlerini, web tasarım ilkelerini, web sitesinin taslaktan yayına dek uygulama süreçlerini ve bu süreçlerde kullanılan uygulama yazılımlarını ayrıca oyun ve animasyonlarda kullanılan karakterler veya herhangi bir konuda fikirleri ve tasarımları üçüncü boyuta taşımak isteyen herkesin alması gereken teknik eğitimler dizinidir.

Dijital tasarım tüm projelerde yaratıcılığı ön planda tutan kriterlerin en iyi şekilde ifade edilmesini sağlar. Fark yaratacak dijital iletişimler geliştirmek için dijital  tasarım eğitimleri çok işe yarar. İyi fikirler dijital tasarım eğitimleri ile etkili ve iyi sonuçlar sağlayacaktır. Dijital tasarımların başarısı kurumlara marka prestiji olarak dönmektedir. Devamlı dönüşüm ve gelişim halinde olan farklı sektörler hem teknolojide hem de dijital tasarım alanlarında kendilerini sürekli yenilemelidir. Rekabetçi bir ortamda yaratıcı fikirler dijital tasarımlar ile hayat bulabilirler.

Autodesk 2B ve 3B tasarım, çizim ve mühendislik yazılımlarında kapsamlı tasarım, görselleştirme ve simülasyon teknolojilerini öğrenerek rekabet avantajı elde etmeniz için daha iyi tasarımlar yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenebileceğiniz eğitim programlarımızdır.

Grafik -Web Gün Saat
Freehand MX 4 24 Saat
CorelDRAW 4 24 Saat
Basic HTML 2 12 Saat
Adobe Gün Saat
Adobe Premiere Pro 4 24 Saat
Adobe Photoshop 4 24 Saat
Adobe Fireworks 2 12 Saat
Adobe InDesign 3 18 Saat
Adobe Illustrator 4 24 Saat
Adobe Photoshop 4 24 Saat
Adobe After Effects 4 24 Saat
Adobe Lightroom 2 12 Saat
Autodesk Gün Saat
Autodesk AutoCAD 2D 6 36 Saat
Autodesk AutoCAD 3D 4 24 Saat
Autodesk AutoCAD Electrical 2 12 Saat
Autodesk 3ds Max Essentials 4 24 Saat
Autodesk 3ds Max Intermediate 4 24 Saat
Autodesk 3ds Max Advanced 4 24 Saat
Autodesk 3ds Max V-Ray 2 12 Saat
Autodesk Revit Architecture 4 24 Saat
Autodesk Revit Structure 4 24 Saat
Autodesk Inventor Essentials 4 24 Saat
Autodesk Inventor Advanced 3 18 Saat
Autodesk Maya 10 60 Saat
Autodesk Civil 3D 5 30 Saat
Autodesk Mudbox 4 24 Saat
Cad / Cam Gün Saat
SolidWorks 7 42 Saat
Catia 7 42 Saat
Graphisoft ArchiCAD 7 42 Saat
Rhinoceros 7 42 Saat
ArcGIS 7 42 Saat
Maxon Cinema4D 7 42 Saat
MathWorks Matlab 5 30 Saat
Apple Final Cut Pro 6 36 Saat
Apple Aperture 2 12 Saat
SketchUp 2 12 Saat
3d Animasyon 7 42 Saat
Pixologic zBrush 5 30 Saat
Smith Micro Poser 3 18 Saat
E-on Vue 4 24 Saat
DIAL DIALux 5 30 Saat

Eğitim Talep Formu

Depar Akademi Olarak Sunduğumuz Bireysel Tasarım Eğitimleri

AutoCad Eğitimi

Dijital Tasarım

AutoCAD kursu, bilgisayar destekli teknik çizim ve görselleştirme programıdır. AutoCAD genel anlamda; tasarım ve çizimlerin bilgisayar ortamında hatasız ve istenilen hassasiyette yapılabilmesine…

AutoCad Eğitim İçeriği

3DS Max Eğitimi

Deparakademi Tasarım Eğitimleri 3DS Max

3ds Max kursu ile objeler üç boyutlu modellenerek gerçek hayattaki hareketleri, davranışları, görünümü ve etkileşimde oldukları durumların simülasyonlarının hazırlanması öğretilir. Son yıllarda..

3DS Max Eğitim İçeriği

Front end Eğitimi

Deparakademi Tasarım Eğitimleri Front end

Front End Eğitimi ile öğrencilerimizin Html, Css, Javascript teknolojilerini kullanarak arayüz geliştirmelerini sağlıyoruz. Frontend geliştiricileri, bir uygulamanın…

Front end Eğitim İçeriği