Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri, bugün hemen her sektörde ihtiyaç duyulan personelin net bir iş tanımıyla eğitilmesini sağlıyor. Farklı tasarım programları ile moda tasarım, oyuncak tasarımı, ürün tasarımı, eşya tasarımı, desen tasarımı ya da animasyon karakter tasarımı yapmak mümkün.

Tasarım temel ilkelerini, tasarım çalışmasının taslaktan baskıya uygulama süreçlerini, web tasarım ilkelerini, web sitesinin taslaktan yayına dek uygulama süreçlerini ve bu süreçlerde kullanılan uygulama yazılımlarını ayrıca oyun ve animasyonlarda kullanılan karakterler veya herhangi bir konuda fikirleri ve tasarımları üçüncü boyuta taşımak isteyen herkesin alması gereken teknik eğitimler dizinidir.

Dijital tasarım tüm projelerde yaratıcılığı ön planda tutan kriterlerin en iyi şekilde ifade edilmesini sağlar. Fark yaratacak dijital iletişimler geliştirmek için dijital  tasarım eğitimleri çok işe yarar. İyi fikirler dijital tasarım eğitimleri ile etkili ve iyi sonuçlar sağlayacaktır. Dijital tasarımların başarısı kurumlara marka prestiji olarak dönmektedir. Devamlı dönüşüm ve gelişim halinde olan farklı sektörler hem teknolojide hem de dijital tasarım alanlarında kendilerini sürekli yenilemelidir. Rekabetçi bir ortamda yaratıcı fikirler dijital tasarımlar ile hayat bulabilirler.

Tasarım alanında ihtiyaçları belirledikten hemen sonra yine ekibinize tasarım eğitimleri aldırabilirsiniz. Böylece pazarlama departmanı kendi broşürlerini ya da e-mailing tasarımlarını yapabilir hale gelecek, sosyal medya ve web sayfası içeriklerinin görsellerini de kendi içinizde hızlı bir biçimde tasarlıyor olabileceksiniz. Şirketinizin web sayfasını düzenlemek, yenilemek, giriş yapmak, şirket blog sayfası açmak gibi işleri de yine kendi bünyenizde çözebilirsiniz.

Eğitim Talep Formu

Adobe Eğitimleri

Adobe eğitimi ile en popüler Adobe ürünlerine hakim olmak için araçları ve tekniklerine güçlü giriş yaparak, Temelden ileri düzeydeki eğitimler olan, After Effects, ColdFusion, Dreamweaver, İllüstratör, InDesign, Photoshop ve Premiere Pro’da tasarım becerilerinizi artırabilir veya Acrobat ve Captivate ile verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

Daha Fazla

Autodesk Eğitimleri

Mühendislik ve mimarlık, inşaat endüstrisi, özellikle CGI efektleri ve diğer mühendislik endüstrileri gibi inşaat ve inşaat sektörleri dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için yazılım yapan bir bilgisayar yazılımı olan Autodesk’e giriş yapabilirsiniz.

Autodesk 2B ve 3B tasarım, çizim ve mühendislik yazılımlarında kapsamlı tasarım, görselleştirme ve simülasyon teknolojilerini öğrenerek rekabet avantajı elde etmeniz için daha iyi tasarımlar yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Teknik Tasarım Eğitimleri

Bir projeyi imalata hazırlamak için Cam yolu belirleme kullanma aşamalarını anlayabilir, teknik resim okuma, kesici takım bilgisi, imalat bilgisi, ölçme ve kontrol aletlerini kullanma gibi mesleğe yönelik birçok bilgiyi bir arada kullanarak bir proje sunabilirsiniz.

Daha Fazla

Açık Kaynak Tasarım Eğitimleri

Tasarımlarınızı Açık kaynak olarak gerçekleştirebilmek için, Özgür ve ücretsiz bir görüntü işleme yazılımı olan GIMP veya Özgür ve ücretsiz bir vektörel grafik düzenleme yazılımı olan Inkscape veya Scribus, Natron gibi yapıları eğitim içerisinde detayları ile öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla