Dijital Pazarlama Eğitimleri (Kurumsal Gelişim)

Depar Akademi olarak, Kurumsal Gelişim programları alanında iz bırakan, dijital pazarlama yönetim eğitimleri sunan bir kurumuz. Tüm eğitmenlerimiz ve teknik kadromuzla birlikte tamamen güncel içerik ve son teknolojilerle kaliteli eğitime odaklanıyoruz.

Dijital Pazarlama Eğitimlerimizin gün, saat ve detaylı açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

SEO(Search Engine Optimization)Teknikleri

Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmalar ile hareket eden bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle yer sağlayıcılar – web geliştiriciler; barındırdıkları – yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır.
Seo; bir kurumun web sitesi için arama motorlarına (google, yandex, bing vb.) yönelik yapılan düzenleme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Eğitimin amacı özet ile StartUp işletmeler için maliyet odaklı bir yaklaşımla arama motorlarında reklamsız üst sıralara çıkmalarını hedefler.

Google Analytics, Yandex Metrica, Kullanıcı Deneyimi Geliştirme

Eğitimin amacı analytics tolları ile kitlesel hedefleme ve bu hedeflemelere yönelik çalışmaların aktarıldığı mantıksal bir yapı izleyerek web siteleri & mobil uygulamarın Pazar bilinirliklerini arttırmaya katkı sağlamaktır.

SEM (Search Engine Marketing) Teknikleri

Sem; şirket ve kurumların sundukları ürün ya da hizmetlerin, internet üzerindeki arama motorlarına verilen reklamlar aracılığıyla daha fazla erişilebilir hale getirilmesini sağlayan hizmete verilen isimdir.

En az televizyon, radyo ve bilboard reklamları kadar önem taşıyan internet reklamcılığı; özellikle google’ın sunduğu ve adwords olarak isimlendirilen yapı ile şirketlerin internet üzerindeki erişilebilirliğini ve satış oranlarını arttırmaktadır. Eğitim içeriğinde Google’ın sunduğu adwords yapısı ve alt kırılımları (Video Pazarlama, Arama Ağı, Görüntülü arama ağı vb. doğru stratejik yaklaşımlar ile uygulamalı olarak öğretilmektedir.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya(Marka) Yönetimi

Günümüzde satışları artırmak ve yeni pazarlar bulmak için iş süreçlerinin mükemmel işlemesi ve mali yapınızın güçlü olması yeterli değildir. İşletme Cirolarının artması için tanınır ve bilinir olmak yani markalaşmak gerekmektedir. Bu eğitimde marka değeri nasıl oluşturulur ve sosyal mecralar üzerinde bütüncül bir yaklaşım sergileyerek nasıl yönetilir konuları anlatılacaktır.