Depar Akademi Teknoloji Seminerleri

Depar Akademi olarak düzenlediğimiz teknoloji seminerleri tamamen ücretsiz olmakla beraber gelişen yeni teknolojileri paylaşmayı amaçladığımız etkinliklerimizdir. Seminerlerimiz alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Sizde eğer teknoloji alanında çalışıyorsanız, kendinizi ve işinizi geliştirmek istiyorsanız seminerlerimize davetlisiniz.

Seminerlerimiz, perspektifinizi, vizyonunuzu geliştirerek işlerinize katkı sağlamanız ve yeni fikirler üretilbilmenizi amaçlar. Seminerlerimiz ile mesleğinize, kariyer hedeflerinize ve kişisel gelişiminize katkı sağlayarak iş hayatınızda daha bilinçli ve güçlü olmanızı sağlayabiliriz.

Go Programlama Dili

Go Programlama Dili Semineri Depar Akademi Teknoloji Seminerleri

07.09.2019

Rust Programlama Dili

Rust Programlama Dili Semineri Depar Akademi Teknoloji Seminerleri

21.09.2019

Yapay Zekayı Anlamak : Üretim ve Hizmet Sektörlerinde Yapay Zeka

Yapay Zekayı Anlamak Semineri Depar Akademi Teknoloji Seminerleri

28.09.2019

Computer Vision ile İnsan Görü Kabiliyetinin Taklit Edilmesi

Computer Vision ile İnsan Görü Kabiliyetinin Taklit Edilmesi Semineri Depar Akademi

12.09.2019

Ethereum ile Merkezi Olmayan Blockchain Uygulamaları Geliştirmek

Blockchain Uygulamaları Geliştirmek Semineri Depar Akademi

26.09.2019

Endustri 4.0 ile Otonom Endüstriler

Endustri 4.0 ile Otonom Endüstriler Semineri Depar Akademi

09.09.2019

Biz Kimiz?

Depar Akademi olarak, Bilişim alanında iz bırakan; son teknoloji eğitimleri sunan bir kurumuz. Tüm eğitmenlerimiz ve teknik kadromuzla birlikte tamamen güncel içerik ve son teknolojilerle kaliteli eğitime odaklanıyoruz.

Eğitmenlerimiz, tamamen kendi alanında uzman, eğitim vermekten keyif alan, saha ve proje tecrübelerini paylaşmayı seven profesyonellerden oluşmaktadır.

Hedefimiz, sunduğumuz eğitimlerle kurumsal firma çalışanlarının teknoloji dünyasında etkin rol almasını sağlamaktır. Bu amaçla sürekli yeni teknoloji eğitimleri veriyor, yeni konu başlıkları üzerinde çalışıyoruz.

Sunduğumuz eğitim hizmetlerimizi üç ana başlıkta topluyoruz. Bunları akademimizin içinde düzenlediğimiz genel katılıma açık sınıf eğitimleri, kurumsal müşterilerimiz için akademimiz içerisinde düzenlediğimiz “kurumlarına özel” kurumsal eğitimler ve yine kurumsal işletmelerimize kendi yerlerinde düzenlediğimiz iş başı eğitimleri olarak sınıflandırıyoruz.

İletişim

Adres: Eğitim Mahallesi, Adım Sokak, No:19C – 19D Sadıkoğlu 4, Hasanpaşa – Kadiköy – İSTANBUL

Tel:  0216 234 30 65

E-posta: info@deparakademi.com.tr