3Ds Max Kursu Fiyatları

Çizgi animasyonlar için modelleme yapabilmek, mimari planları üç boyutlu olarak modelleyebilmek, dekorasyon alanında üç boyutlu çözümler sunabilmek, otomotiv üretiminde tasarımlar yapabilmek ve çok daha fazlası için 3 DS Max programını kullanabiliyor olmak önemlidir.

3 DS Max Eğitimi Nereden Alınır?

3DS Max eğitimi almak için çevrenizde çok sayıda kurs ya da özel ders imkanı bulabilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde bu konuda oldukça geniş imkanlar söz konusu. Ancak bu alanda sertifika sahibi ve uzun süredir sektörün içinde çalışıyor olan eğitmenlerin ders verdiği, gerekli bilgisayar desteğinin sağlandığı dersliklerde ders almak için seçici olmak gerekir. Zira, 3 DS Max konusunda başarılı olmak için ilk eğitim sürecinin önemi büyük. Deparakademi olarak, verilen eğitimin kullanıcıya gerçekten fayda sağlamasını hedefleyen bir anlayışla çalışıyoruz. Bu amaçla alanında uzman olmasının yanında uzun yıllardır sektörün önemli kurumlarında çalışıyor olan eğitmenlerden ders almanızı sağlıyoruz. Deparakademi ile 3 DS Max kursu almak ve 3 DS Max kursu fiyatlarını öğrenmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

3Ds Max Kursu Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

3 DS Max eğitimi fiyatları konusunda genel değerlendirme ya da fiyat belirleme şöyle yapılıyor: derslikler, ders için kullanılan bilgisayar ve diğer yardımcı malzemeler ve eğitmenlerin saat ücretlerine göre belirleniyor. Ders saatleri, derslerin içeriği ve planlaması, uygulama ve uygulamaların değerlendirilmesi de bir kurstan diğerine değişen önemli ayrıntılar.

3Ds Max Eğitiminde Neler Var?

Öncelikle program arayüzünün tanıtılması ve öğrenilmesi, ardından basit işlevlerin kullanılması öğretiliyor. Temel seviyede modelleme yani iki boyutlu çizimi üç boyutlu hale getirme süreci için örnekler yapılıyor. Örnekler giderek daha detaylı oluyor. Son aşamada 3 DS Max bilen eleman arayan şirketlerin bulunduğu farklı sektörlere özel örneklere odaklanılıyor. Böylece gerçekçi tasarımlar üzerinde çalışılmış olunuyor.

Depar Akademi 3Ds Max Kursu İçeriği İçin Tıklayın

Eğitim Talep Formu

    3Ds Max Kursu Fiyatları